header.jpg

O New House - firmie oferującej budowę domów, która posiada... świetny (na pierwszy rzut oka ...).

NewHouse
Dodano: 29 Wrz 2016, 15:34
Szanowni Państwo,

Zwracam Państwa uwagę, że wiele wiarygodnych przedsiębiorstw na rynku prowadzi swoją działalność poprzez spółki komandytowe jakich jak np.
-Dantex- duża, znana warszawska firma deweloperska
-BARTEX Bartol - duzy importer z branży spożywczej
-Grupa Interia.pl – duży portal internetowy
-Kaufland Polska Markety- z siedzibą we Wrocławiu
-Get Home Developer k. –duży deweloper z Wrocławia
-Wydawnictwo Bauer (wydawca Twojego Stylu, Grazi, Pani, Olivii I in.)
-ZL Nałęczów (producent Cisowianki)
-Profi-duży producent artykułów spożywczych

Z poważaniem,
Anna Skulimowska, New-House

___!
Wątek promowany - Problemy przy budowie domu - analizuj koniecznie jeszcze przed zakupem projektu! Kliknij ...
___!
Wątek promowany - Domy hybrydowe sp. z o.o. - jak to jest z tą ofertą? Kliknij ...
___!
Wątek promowany - Dom pasywny zaprojektowany przez pracownię Lipińskich. Kliknij ...

#domyszkieletowe #domdrewniany #stowarzyszeniedomdrewniany #wojciechnitka #murator #budowadomu #knauf #forumbudowlane #forumobudowie #firmabudowlana #szkielet.pl #szkielet #archon #projektdomu
NewHouse
Dodano: 29 Wrz 2016, 15:46
[quote author= date=29 Sep 2016, 15:22]p. Kleczewski ma rację.
Na stronie www widzę New-House Sp. z o.o. Sp.k.
New House
ul. Twórcza 36
03-289 Warszawa
NIP:524-275-38-52
KRS:0000433725
REGON:146302720

I to jest spółka gdzie w zarządzie jest prokurent, który nie ma w spółce żadnej odpowiedzialności oraz WELLMADE PL SP Z O O W ORGANIZACJI. Nie ma osoby fizycznej jako członka zarządu/prezesa. Nie ma więc odpowiedzialności osobowej za sprawy spółki. W zasadzie jedynie kapitał spółki jest gwarancją dla klientów. Byłbym tu bardzo ostrożny.
(prawnik)[/quote]

Odpowiedź:

Gdyby był pan prawnikiem wiedziałby pan, że należy oglądać obecnie obowiązujące KRS-y, a nie historyczne.
Wiarygodny i aktualny KRS jest dostępny na stronie ministerstwa sprawiedliwosci https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu?t:lb=t
Gdy już zapozna się pan z KRS-em sugeruje zweryfikować swoją opinię prawną i się pod nią podpisać.

______
Polecana reklama - Budownictwo efektywne dla biznesu - motele, biura, pawilony i inne
Polecany artykuł - Problemy przy budowie domu - analizuj koniecznie jeszcze przed zakupem projektu! Kliknij ...
Polecany artykuł - Elewacja docieplana wełną w budynku szkieletowym ... Kliknij ...
olaf.s
Dodano: 29 Wrz 2016, 16:10
[quote author= date=29 Sep 2016, 15:34]Szanowni Państwo,

Zwracam Państwa uwagę, że wiele wiarygodnych przedsiębiorstw na rynku prowadzi swoją działalność poprzez spółki komandytowe jakich jak np.

Z poważaniem,
[/quote]

Szanowna Pani.

Musi Pani przecież wiedzieć, że Sp. z o.o. Sp.k. to bardzo bezpieczna konstrukcja dla udziałowców, którzy w tego typu spółce jako osoby fizyczne nie odpowiadają własnym majątkiem. Nie ma co się dziwić, że jest wielu takich, którzy stosuję tego typu zabezpieczenie. Spółka tego typu odpowiada jedynie majątkiem własnym, jeśli go posiada.
olaf.s
Dodano: 29 Wrz 2016, 16:15
Odpowiedź:

Gdyby był pan prawnikiem wiedziałby pan, że należy oglądać obecnie obowiązujące KRS-y, a nie historyczne.
Wiarygodny i aktualny KRS jest dostępny na stronie ministerstwa sprawiedliwosci https://ems.ms.gov.pl/krs/wyszukiwaniepodmiotu?t:lb=t
Gdy już zapozna się pan z KRS-em sugeruje zweryfikować swoją opinię prawną i się pod nią podpisać.
[/quote]

Szanowna Pani

Te dane z obu źródeł niczym istotnym się nie różnią droga Pani. Opinia jest moja jednoznaczna. Mamy kodeks handlowy dla każdego taki sam. Nie ma o czym tu dyskutować. Ciekaw jestem jak wyglądają Państwa gwarancje na domy już zbudowane. Jestem prawnikiem i z pewnością żadnej usługi w Sp. z o.o. Sp.k. bym nie zamówił.
NewHouse
Dodano: 29 Wrz 2016, 16:33
[quote author= date=29 Sep 2016, 16:15]Odpowiedź:

[/quote]

Te dane z obu źródeł niczym istotnym się nie różnią droga Pani. Opinia jest moja jednoznaczna. Mamy kodeks handlowy dla każdego taki sam. Nie ma o czym tu dyskutować. Ciekaw jestem jak wyglądają Państwa gwarancje na domy już zbudowane. Jestem prawnikiem i z pewnością żadnej usługi w Sp. z o.o. Sp.k. bym nie zamówił. [/quote]

Odpowiedz:

Anonimowość jest doskonałą okazją do wyrażania "opinii prawniczych", szczególnie w sytuacji kiedy jest się administratorem forum, "zaprzyjaźnionym prawnikiem" oraz autorem artykułów w jednym.

Spółka komandytowa jest popularną i legalną formą spółek handlowych i dla klienta stanowi takie samo ryzyko, jak współpraca ze spółką z o.o.

Serdecznie pozdrawiam,
Anna Skulimowska
New-House

____
Polecany artykuł - Budowa domów o parametrach ceramiki w 60 dni. Przystępne ceny.Kliknij...
Polecany artykuł - Budynki wykonane z drewna w Bieszczadach stoją po 150 lat i więcej ...
Polecany artykuł - Budownictwo energooszczędne nie musi być ani drogie ani trudne. Kliknij ...
olaf.s
Dodano: 29 Wrz 2016, 16:50
Odpowiedz:

Anonimowość jest doskonałą okazją do wyrażania "opinii prawniczych", szczególnie w sytuacji kiedy jest się administratorem forum, "zaprzyjaźnionym prawnikiem" oraz autorem artykułów w jednym.

Spółka komandytowa jest popularną i legalną formą spółek handlowych i dla klienta stanowi takie samo ryzyko, jak współpraca ze spółką z o.o.

Serdecznie pozdrawiam,
Anna Skulimowska
New-House [/quote]

Szanowna Pani.

Jestem na wielu forach anonimowo by czasem zwyczajnie po ludzku podpowiedzieć. Nie narzekam na brak klientów w Kancelarii i nie muszę reklamować swoich usług na forach. Oczywiście, że Spółka komandytowa jest legalna sama w sobie. Natomiast w zestawieniu ze spółką z o.o. ryzyko dla klientów jest nieporównywalnie większe i to na wielu płaszczyznach. Wydaje mi się, że wytłumaczyłem to już w sposób wystarczający. Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości to polecam by sprawdził w konsultacji ze swoim prawnikiem. Również Panią serdecznie pozdrawiam.
olgierd_.kuzia
Dodano: 29 Wrz 2016, 18:42
Hasło reklamowe piękne -Już ponad 20 lat budujemy domy w całej Polsce a firma ma raptem kilka lat. Czy taka reklama to nie jest zwykłe kłamstwo? Swoją drogą to zawsze się mogą zwinąć i zniknąć jak za nic nie odpowiadają.
olgierd_.kuzia
Dodano: 29 Wrz 2016, 18:43
[quote author= date=29 Sep 2016, 15:34]Szanowni Państwo,

Z poważaniem,
[/quote]

A ile padło i właścicieli se można szukać.
Adam Kleczewski
Gravatar
Dodano: 30 Wrz 2016, 14:11
Dzień dobry.

Celem tego wątku było pokazanie, że konstrukcja Sp. z o.o. Sp.k. jest konstrukcją mającą na celu ochronę majątku prywatnego faktycznego zarządu czy wspólników. Cel mój został osiągnięty i nie zamierzam dalej uczestniczyć w jakichkolwiek potyczkach dyskusyjnych. Nie czuję takiej potrzeby. Firmie New House życzę wszystkiego co najlepsze. Nie mam potrzeby atakowania tej firmy czy też atakowania Państwa Skulimowskich. Jak zaznaczyłem w artykule na samym wstępie cyt: " ... Nie znam firmy i nie mam powodów, by zakładać, że jest niesolidna,..."

Po prostu nie polecam nikomu opierać współpracy na jakiejkolwiek Sp. z o.o. Sp.k., ponieważ występuje tu faktycznie spory problem z odpowiedzialnością prywatną włodarzy.
Nie wydaje mi się by był to temat do ujawniania aż takich emocji.

Adam Kleczewski

http://www.goldenline.pl/adam-kleczewski2/
https://www.linkedin.com/in/adam-kleczewski-5634886a

_______________________________________________________________________________________________
Na temat oferty Domy Hybrydowe sp. z o.o. Jak to jest z tą ofertą? Opinie.
http://polskieforumbudowlane.pl/forums/topics/view/6886
Warunki Techniczne Wykonywania i odbioru robót Wojciech Nitka. Drewniane budownictwo szkieletowe. Recenzja.
http://polskieforumbudowlane.pl/forums/topics/view/7193
Adam Kleczewski
Gravatar
Dodano: 1 Paź 2016, 08:06
A tak można temat zaprezentować dokładniej.

Pozdrawiam Adam Kleczewski

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Filename: Unknown

Line Number: 0

Message: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp)