header.jpg

Hala produkcyjna - jak zbudować

marlena.kowalik
Dodano: 14 Kwi 2016, 06:36
Macie doświadczenie w takim budownictwie? My zastanawiamy się czy nie zatrudnić jakiegoś doświadczonego architekta, który specjalizuje się w takich usługach jak projektowanie hal. Bo samą konstrukcję chyba dość szybko się stawia prawda?
ida.borej
Dodano: 8 Cze 2016, 06:25
Sądzę, że jest to dobry pomysł. Musisz też zadbać o wybór odpowiednich podwykonawców. Możesz zobaczyć posadzki przemysłowe na zarembaposadzki.pl/posadzki/. Fachowcy z tej firmy na pewno będą w stanie doradzić Ci najbardziej optymalne rozwiązanie.
jacek.kunik
Dodano: 28 Lip 2016, 20:13
W tego typu halach świetnie sprawdzają się drzwi stalowe płaszczowe. Tutaj http://www.interprodukt.pl/drzwi-stalowe-plaszczowe/ jest ciekawa oferta w tym zakresie. Mają tam również okna przeciwpożarowe. Moim zdaniem warto skorzystać z ich oferty.
andrzej.wysocki
Dodano: 18 Sie 2017, 08:19
Przy takiej hali to musisz pamiętać, żeby była wyposażona w wagę, bo bez niej to ani rusz :) Co sądzisz np. o takiej? Wydaje mi się, że to najlepsze rozwiązanie.
krzysztof.nowicki2
Dodano: 25 Wrz 2017, 10:35
Myślę, że na takiej hali przydadzą się dobre owijarki. W końcu produkowane rzeczy trzeba zapakować. Myślę, że coś takiego się przyda.
marlena.nowaczym
Dodano: 21 Paź 2017, 13:07
Ja polecam tą hurtownie farb http://farbyspecjalistyczne.pl/
Mają farby przemysłowe naprawdę dobrej jakości.
henryk.grudzinski
Dodano: 23 Lis 2017, 11:05
Według mnie powinieneś zatrudnić architekta który się tym zajmuje. Samemu ciężko ogarnąć cały projekt. Potrzebne doświadczenie. Jednak zależy również co chcesz produkować. Różne podnośniki, pompy, narzędzia będą Ci potrzebne na 100% ;)
krzysztof.sulwinski
Dodano: 22 Mar 2018, 22:36
Hale produkcyjne mają to do siebie, że często znajdują się w nich drogie, pobierające duże ilości prądu maszyny. Dobrze jest więc dysponować wyłącznikiem bezpieczeństwa oferowanym przez http://www.schneider-electric.pl/pl/product-category/4800-przyciski---aczniki--lampki-i-manipulatory/?filter=business-4-rozdzia--energii-niskiego-napiecia przy pomocy którego moglibyśmy bez zbędnych problemów w razie awarii odciąć zasilanie.
adrian.pabisz
Dodano: 22 Cze 2018, 10:24
Najlepiej jest użyć gotowych profili które są specjalnie pod to przygotowane. Materiały są bardzo ciężkie więc bez pomocy dźwiga może się nie udać. Wszystko mocuje się na solidnych śrubach. Takie rozwiązanie zdecydowanie lepiej się sprawdza niż budowa hali na pustakach.
marta.kij
Dodano: 26 Cze 2018, 19:20
Nie ma sensu żeby osobno wynajmować architekta i wykonawcę, bardziej opłaci się skorzystać z usług firmy która oferuje kompleksowe usługi jak Commercecon. Oni i zaprojektują i postawią halę produkcyjną, a takie rozwiązanie przyniesie same korzyści bo i pójdzie szybciej i taniej. A firma o której piszę to górna półka, na pewno postawiona przez nich hala będzie bezpieczna i w 100 procentach funkcjonalna.