header.jpg

Producent szamb betonowych

danusia.p
Dodano: 11 Kwi 2016, 12:26
Chciałam się podzielić z Wami opinią na temat firmy http://ekologiczne-szamba-betonowe.pl. Jestem bardzo mile zaskoczona podejściem tych producentów do klienta. Mają ogromne doświadczenie w branży i rozwiązali już wiele problemów z którymi borykają się budujący dom. Naprawdę odpowiadają na każde pytanie rozwiewają każdą wątpliwość i dostosowują się do klienta. Doradzili mi jaką wielkość zbiornika wybrać oraz gdzie będzie najlepsze miejsce na szambo. Do tego jakość zbiornika jest bardzo wysoka. Służy mi już on kilka lat i będzie przez następne dekady. Polecam współpracę z tą firmą.
alex.n
Dodano: 12 Kwi 2016, 06:55
Ja również polecam tego producenta. Szybka obsługa i zrealizowali dla mnie zbiornik o specjalnych wymiarach. Wysoka jakość zbiornika widać było po nim, że nie będę mieć problemów z tą firmą. Polecam szamba betonowe tylko od tej firmy
roberto.z
Dodano: 12 Kwi 2016, 09:15
Szamba betonowe muszą być koniecznie wykonane z odpowiedniej jakości betonu najlepiej klasy B-25. Muszą zostać zatkane pory poprzez specjalne chemiczne środki. Dwie warstwy izolacji gwarantują stu procentową szczelność.