header.jpg

kostka brukowa

korek.ko
Dodano: 6 Mar 2018, 16:40
Moim zdaniem warto stawiać na sprawdzonych producentów o dużym doświadczeniu w produkcji kostek brukowych i jeżeli o mnie chodzi to śmiało byłbym za wyborem Pozbruk i ich kostki Bruk Poznański bądź Nostalit 8
tosiek.wojtes
Dodano: 14 Kwi 2018, 15:39
Muszę się z tobą zgodzić, że pod względem przygotowanej oferty w zakresie modeli, kolorów oraz co ważne ceny u producenta Pozbruk jest w czym wybierać. Nie tylko jeżeli chodzi o kostki dekoracyjne, ale również płytki czy dodatkowe ozdoby ogrodowe (jak m.in palisady dekoracyjne, czy donice).
tosiek.wojtes
Dodano: 14 Kwi 2018, 15:40
Muszę się z tobą zgodzić, że pod względem przygotowanej oferty w zakresie modeli, kolorów oraz co ważne ceny u producenta Pozbruk jest w czym wybierać. Nie tylko jeżeli chodzi o kostki dekoracyjne, ale również płytki czy dodatkowe ozdoby ogrodowe (jak m.in palisady dekoracyjne, czy donice).
filip.kor
Dodano: 15 Kwi 2018, 14:05
No właśnie, wiele zalezy od uwarunkowań oraz naszego położenia, bo nie wszędzie w okolicy mogą być dostepne ich materiały, jednak w zachodniej części kraju z Pozbrukiem nie powinno być wiekszych problemów.
szymek.weros
Dodano: 23 Kwi 2018, 17:11
Dokładnie tym bardziej jest to widoczne w Poznaniu, gdzie praktycznie wszędzie sa ich produkty, a to tylko potwierdzenie jakości :)
andrzej.wysocki
Dodano: 26 Kwi 2018, 06:33
A kupujecie kostkę od razu impregnowaną czy używacie impregnatów do kostki? Ja czytałem na tej stronie o impregnatach do kostki brukowej. Szkoda, ze tak późno, bo moja kostka nie wygląda już najlepiej.
Jak myślicie, da się ją jeszcze uratować?

zbyszek.lis
Dodano: 26 Kwi 2018, 16:20
Położenie kostki brukowej to bardzo dobry pomysł.Jednak trzeba też znależć firmę, która ma taką koste wysokiej jakości by długo nam posłużyła. Orientowałam się trochę w tym temacie i tutaj http://www.spec-bet.pl/ mają spory wybór kostki i jest dobrej jakości.
marek.s
Dodano: 17 Maj 2018, 08:56
Latem planuję w końcu położyć kostkę brukową. Firmę już znalazłem, umówieni jesteśmy na lipiec. Teraz czeka mnie kupno materiałów. Dużo czytałem o piasku granitowym i chyba to będzie lepsze rozwiązanie niż zwykły piasek. Jak myślicie? Macie jakieś doświadczenie? Zależy mi na tym, aby wszystko było zrobione jak najlepiej, aby kostka długo nam służyła, a piasek się nie wypłukał.