header.jpg
          

Mieszkania Szczecin

matylda21.hanczak
Dołączył: 24 Maj 2013
Posty: 35
Dodano: 11 Lis 2013, 15:30
Osobom, które poszukują mieszkania w Szczecinie bądź okolicach - bez względu na to, czy ma to być lokum na sprzedaż, czy pod wynajem, polecam zajrzeć tutaj: http://www.nieruchomosci.legra.biz/. Znajdziecie tam naprawdę ogromną bazę nieruchomości (ponad 4.000), w różnych cenach, o rozmaitych metrażach, w przeróżnych lokalizacjach, jest więc w czym wybierać. Do tego firma Legra Sp. z o.o. pomaga nie tylko w wyborze interesującego nas mieszkania, ale również zajmuje się stroną finansową i prawną transakcji. Dzięki współpracy z bankami, wesprze nas również w znalezieniu źródła finansowania zakupu mieszkania.
kinga.w
Dołączył: 7 Lis 2013
Posty: 97
Dodano: 15 Lis 2013, 10:08
Jeśli zależy komuś także na świetnej lokalizacji to polecam http://malkowskiego.dolcan.com.pl
Oferta jest świetna przede wszystkim dla młodych osób :)
matylda21.hanczak
Dołączył: 24 Maj 2013
Posty: 35
Dodano: 17 Lis 2013, 17:57
O, fajnie, dzięki za link :)
Też się na pewno przyda niektórym.
franka.gorgel
Dołączył: 16 Gru 2013
Posty: 1
Dodano: 16 Gru 2013, 17:07
Z polecanych to i ja się wypowiem. Szukałam strasznie długo, ale wreszcie znalazłam odpowiednią firmę deweloperską! Nigdy nie sądziłam, że to może być tak proste ;). Wszyscy mówili, że w Szczecinie trudno coś znaleźć...W każdym razie, znalazłam mieszkanie na Dunikowskiego, to całkiem niezła lokalizacja, prawda? Blok wygląda o tak:

Mieszkanie ładne, osiedle sympatyczne, co więcej wszystko ładnie wykończone. Jestem bardzo zadowolona. Deweloper nazywa się Artbud, wszystko szybko z nimi załatwiłam, żadnych problemów z umową, nic z tych rzeczy. Naprawdę polecam, jeśli teraz czegoś szukacie, jeszcze są wolne mieszkania, a ja sama zastanawiałam się nad inną ofertą tego samego dewelopera.
andrzej.marciniak
Dołączył: 20 Gru 2013
Posty: 1
Dodano: 20 Gru 2013, 13:03
Dla mnie najwygodniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi pośrednika nieruchomości. Drążąc temat nieruchomości wystarczająco wiele słyszy się, jak to mniejsze i większe firmy deweloperskie nie wywiązują się z umowy i topią majątki swoich klientów (duże sprawy/oszustwa w Warszawie). Z tego względu warto spojrzeć na działalność pojedynczych przedstawicieli, którzy nie potraktują klienta maszynowo i obojętnie, bez uwzględnienia sugestii klienta. Taką osobą na rynku szczecińskim jest pan Piotr Otto z Otto Consulting. Poza standardową pracą pośrednika, jaką jest pozyskanie miejsca do zamieszkania regularnie także wyszukuje i pozyskuje miejsca na kolejne inwestycje. Nawiązuje partnerstwa z grupami deweloperskimi i opracowuje im kampanie marketingowe (jak np. udana kampania dla grupy GRAZ znanej w Szczecinie). Posiada także licencję, na mocy której klient może mieć pewność, że transakcja jest ubezpieczona. Pomaga zarówno w procesie pozyskiwania mieszkania, jak i w rozliczaniu wszelkich spraw związanych z oddaniem miejsca zamieszkania w ręce swojego klienta. W obliczu wykonania takiej ilości pracy,

uważam że pan Piotr jest godną polecenia osobą.
marcin.swiech
Dołączył: 7 Lut 2014
Posty: 1
Dodano: 7 Lut 2014, 10:38
jestem tu dość nowy tak więc witam. Ale zgadzam się - trzeba uważać na deweloperów to całkowita prawda - dziś o uczciwość i czerość trudno. Mieszkań i firm deweloperskich w Szczecinie wiele. Jakbym miał wybierać osiedle na którym chciabym aby moje mieszkanie staneło, to pewnie byłby to Stołczyn. Fajne miejsce bo mniej wiecej w połowie drogo do centrum i Polic. To dzielnica, gdzie może być wybudowanych wiele nowych firm przez to jaki ma charakte rto osiedle - duzo miejsc pracy napenwo moga zaoferowac. a co do tego - np chciec w przyszlosci wynajac mieszkanie - bardzo dobra lokalizacja na takie dzialania. jestem ZA!
adam.cegielski
Dołączył: 14 Maj 2014
Posty: 1
Dodano: 14 Maj 2014, 08:27
Witam, zdaję sobie sprawę,że różne opinie występują o pośrednikach. Jednak przeważnie kupujemy dane mieszkanie raz w życiu i nawet zdobywając dużą wiedzę przed decyzją, warto zapoznać się z ofertami pośredników. Może wygląda to jak ukryta reklama ale jestem naprawdę zadowolony z połączenia sił własnych i agencji. Polecam jeżeli chodzi o mieszkanie w Szczecinie firmę pomerania.szczecin.pl Pozdrawiam
Dom Media Projekt
Dołączył: 29 Maj 2012
Posty: 108
Dodano: 14 Maj 2014, 12:21


Polecamy zakup również pojedynczych działek !

DLA DEWELOPERA LUB DLA INWESTORA NA SPRZEDAŻ - ATRAKCYJNA OFERTA


Kompleks terenu o pow 6,9 ha podzielonych na 8 reprezentacyjnych dużych działek budowlanych o pow. od 5000 m2 - 11.000 m2 każda z warunkami zabudowy pod budowę ekskluzywnych domów jednorodzinnych oraz z częścią wspólną w postaci wydzielonej wyspy rekreacyjnej dla wszystkich mieszkańców ( zdjęcie w załączeniu). Uroku dodają atrakcyjne tereny leśne. O atrakcyjności decyduje świetna lokalizacja. Jest to teren z przeznaczeniem dla propozycji budowy wyjątkowych domów dla wyjątkowych mieszkańców.
Opcjonalnie dla nabywcy oferujemy dodatkowo:
* na zlecenie w porozumieniu z nabywcą możemy kompleksowo poprowadzić inwestycję http://www.dommediaprojekt.pl
*posiadamy szybką w realizacji technologię budowy domów i osiedli energooszczędnych http://www.perfekkosystem.pl
INFORMACJE DODATKOWE NA TEMAT OFEROWANEGO TERENU
Lokalizacja:
OSINA koło GOLENIOWA woj Zachodniopomorskie. Sam teren przy drodze asfaltowej gminnej z bardzo dobrym dojazdem. Wszystkie media w odległości do 100 mb. W miejscowości sklepy, szkoła, przedszkole, urzędy.
Komunikacja:
Czas dojazdu autem do Szczecina 40 minut.
Czas dojazdu autem do Berlina do 120 minut.
Czas dojazdu autem do portu lotniczego w Goleniowie 10 min.
Atrakcje i udogodnienia:
W pobliżu - Centrum Konferencyjne i hotel Pałac Maciejewo http://www.palacmaciejewo.pl
W pobliżu - Lotnisko w Goleniowe http://www.airport.com.pl

WIĘCEJ INFORMACJI - tel.kom.696578147
katan.paran
Dołączył: 28 Maj 2014
Posty: 1
Dodano: 28 Maj 2014, 09:11
Ja polecam również firmę Prestigo (http://www.prestigo.pl/). Skorzystałem z ich usługi i było wszystko ok :)
Franka
Dołączył: 10 Gru 2014
Posty: 48
Dodano: 19 Sty 2015, 09:48
Powiem Wam,że sama jak kupowałam mieszkanie - właśnie w Szczecinie to zwracałam uwagę na to aby było z rynku deweloperskiego. Zawsze jest to lepszy standard, lepsze wykonanie. Sąsiedzi w postaci młodych osób :)
Zakupiłam mieszkanie na osiedlu pod Sześcioma Lipami. Obejmuje ono program Mieszkanie dla Młodych. Polecam negocjować cenę u dewelopera ! Kupowałam na najwyższym piętrze i dzieki temu była ona niższa !
Odsyłam również do strony:
http://targimieszkaniowe.net/nowe-mieszkania-i-domy-szczecin/ , na której możecie sobie przejrzeć wszystkie inwestycje w okolicy.